Skip to main content

createcolor 49500 kömür

Createcolor kömür çeşitlerini ve ne işe yaradığını anlatacağım.Aşağıda görmüş olduğunuz chunky  charcoal yazan kömür createcolor'un 49500 serisidir.Genel de jelatin kaplı görünümü vardır.Bu kömürün en güzel özelliği kağıdın her zerresine nufuz edip boşluk bırakmamasıdır.Yani pütürlü bir görünüm olmaz.Tıpkı yaplı boya ile boyanmış gibi bir görüntü verir.Ayrıca silinmesi çok kolaydır.Bu sayede saç,kıyafet,arka fonda kullanımı çok pratiktir.Hatta bazen sadece bu kömürü kullanarak yani kalem kullanmadan çizim yaptığım bile olmuştur.Özellikle koyu çizimlerde harika sonuçlar verir.Bu kömür ile taradıktan sonra tombow mono yuvarlak uçlu silgi ile harika ışık oyunları yapılabilir.Create color kömür fiyatları diğer kömürlere göre çok uygundur.Çünkü içinde fazlaca bir katkı maddesi yoktur.

CREATECOLOR KÖMÜR FİYATLARI,2020 YILI İTİBARİYLE TANESİ 1 YADA 2 DOLAR ARASINDA FİYATLANDIRILMAKTADIR.

Createcolor marka kömür çeşitlerinde en çok kullandığım 49500 serisi kömürdür.Ama bulunmadığı zaman alternatifi de vardır.Aşağıda görselini atıyorum. Create color kömür çeşitleri 40702.2 seriside saç ve sakallarda kullanılabilir.

Create color  kömür bulunan kırtasiyeler çok az bulunmakta ben genelde yurtdışı sitelerden toplu alıyorum.Bazen yüzeyi aşağıdaki görsel gibi mat görünebilir.Ama kalitesi aynıdır.

Createcolor charcoal kömür aslında chunky charcoal olarakta bilirnir.Dışında chunky charcol yazar ama kömürün üstünde createcolor 49500  kabartma yazısı vardır.

 Aşağıdaki görseldede gördüğünüz gibi koyu alanlarda mükemmel sonuç verir ve en önemli özelliği silinmesi kolay olduğu için saç sakal çizimlerinde çok başarılı sonuçlar verir.Simsiyah yağlı boya gibi koyudur.Karakalem portrede en koyu alanı createcolor kömürde elde ederiz.

Karakalem portrede ben en çok kullandığım malzeme steadler lumograph mars serisi ,faber 900 yeşil serisi,ve silgi kalem tombow mono 2.3 mm ,createcolor 49500 serisi kömür.Karakalem portre için vazgeçilmezlerimdir.

 Alttaki resimde görünende createcolor kömürdür.Ve dikkat ederseniz dış jelatini sert plastiktir.Tekli satışlarda genelde bu şekilde bir koruması vardır.Yani buda orjinal create color 49500 serisi kömürdür.

Yukarıda createcolor 49500 kömür hakkında bilgiler paylaşmaya çalıştım.Makaleyi link kullanarak paylaşınız izinsiz lütfen paylaşmayınız.