Skip to main content

HAKKIMIZDA

Mehmet Emin DOĞAN; Sanatçı 1976 yılında Adana'da doğdu. İlk orta, lise ve üniversite eğitimimi Adana'da tamamladı.Çukurova üniversitesi Radyoloji ve Kamu Yönetimi mezunudur. Halen Hukuk Fakültesi 3. sınıftan devam etmek için umudunu kaybetmemiştir:)Evli ve iki çocuk babasıdır.
 Karakalem resim ve portre sipariş sitesini kurmaktaki amacımız Türkiye'nin ve Dünya'nın her yerine her bütçeye uygun şekilde, kaliteli karakalem portreler ve resimler göndermektir. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren, internet üzerinden karakalem portre siparişinin aslında, ne kadar kolay olduğunu anlıyacaksınız. Siz nerde olursanız olun fotoğrafınızı yukarıda SİPARİŞ yazan yerden fotoğrafınızı seçip yollayabilir.Yada bize msn adresimize fotoğrafınızı e posta olarak yollayabilirsiniz.WhatsApp seçeneğide mevcut.Hemen telefon açarak 10 dakikada çizime uygunmu ,değil mi ? bakalım.Fotoğrafınız çizim için uygunsa eğer,acil ise 2 gün içinde karakalem portreniz kargoya verilsin.Acil değil ise 4.gün yollanır.Ama özel günlerde 14.Şubat v.s erkenden sipariş veriniz.. Karakalem portre ve resim siparişlerinizi ,her zaman için ,ilk siparişimiz gibi değerlendirecek ve aynı heyecanla karakalem çiziminiz yapılacaktır.Zaten her insanın yüzü farklı olunca mecburen her sipariş ayrı heyecan,ayrı deneyim.Elbette sizin için en iyisini yapmaya çalışacağız.Ama en iyisi benim diyecek yapıda da değiliz :)Buna biz değil sizler karar verin.Sanatın her türlüsünü beğenirim.Kötü sanat ve sanatçı yok bence.Kimi ressam gökyüzünü direk mavi görür.Kimisi de biraz mavi,biraz gri,bir miktarda beyaz hatta azıcıkta lacivert karışımı görür.Sonuçta her insanın nesnelere bakışı ve algısı farklıdır.Her bakışa ya da görüşe saygılıyız.Bütçesi kısıtlı müşterilerim olursa ya da yoğunsam güvendiğim diğer ressam arkadaşlara yönlendiriyorum.Çekinmeden sorabilirsiniz.Galerimde 2015 yılı itibariyle yaklaşık 450 çizim var.Sadece portre değil ,3D üç boyut çizimler,kitap kapak çalışmalarım ,afiş çizimlerim,takvim çalışmalarım da buna dahildir.Bu çizimler içinde 7 tanede sevdiğim ilham aldığım yabancı ressamların çizimleri var.İgor Kazarin gibi v.s Onlarında bilgileri blogum kısmında bulabilirsiniz.Trafikte değilsem ve yaşıyor isem 0505 670 11 88 den aradığınızda mutlaka telefonunuz açılır.Saygı ve sevgiler.
                                                                                    Mehmet Emin DOĞAN
                                         

  


 

                    

          

Önemli Not  :  www.karakalemresim.net sitesinde yayınlanan galerideki  çizimler Mehmet Emin Doğan'a aittir.Makeleler kısmında sevdiğim sanatçılara ait birkaç çizimde bulunmaktadır.Web siteme beş(5) yada on(10) tane baş yapıt kalitesinde çok iyi çizimleri seçip koymaktansa ;2009 itibariyle galeriye 450 nin üzerinde örnek çizim ekledim.Sipariş çizimleri sizler ısrar etmedikçe eklemiyorum.Çizimler tamamen el emeği olup herhangi görsellik olması açısından program v.s kullanılmamıştır !!.Tamamen doğaldır.Çünkü sizlerinde karakalem portre siparişleri buradaki örneklere yakın çizimler gibi,  olduğunu, görmeniz açısından herhangi bir kötü  sürpriz yaşamamanız için, doğal halde, galeriye eklenmiş,ve çok kaliteli çizimleri seçip galeriye eklemektense yayın izni veren tüm sanatseverlerin çalışmalarını sergilemeyi uygun gördüm.Bazı çizimler vasat gibi gelebilir.Onlarda çizmek istemediğim ama sipariş verenlerin ısrarıyla çizdiğim fotoğraf kalitesi düşük referanslar yüzündendir. Karakalem portre ve resim siparişleriniz için iletişim bölümünden size uygun iletişim seçeneğinden bana ulaşabilir, bilgi edinebilirsiniz. Wwww.karakalemresim.net sitesindeki çizimleri ,makalaleri lütfen izinsiz kullanmayınız.Bu konuda lütfen benimle iletişime geçiniz.Hemen sipariş için 0505 670 11 88 i arıyabilirsiniz. 

 

                      .