Skip to main content

HAKKIMIZDA

Mehmet Emin DOĞAN; Sanatçı 1976 yılında Adana'da doğdu. İlk orta, lise ve üniversite eğitimimi Adana'da tamamladı.Çukurova üniversitesi Radyoloji ve Kamu Yönetimi mezunudur.Evli ve iki çocuk babasıdır.
 Karakalem resim ve portre sipariş sitesini kurmaktaki amacımız ,hediye telaşı başladığı anda kimi zaman doğum günü hediyesi,kimi zaman yıl dönümleri hediyeleri,evlilik teklifi v.s gibi durumlarda,klişeleşmiş hediye seçeneklerine,alternatif bir hediye seçeneği olarak,sanatsal bir hediye seçeneği sunmaktır.Hem kalıcı oluyor hemde kişiye özel hissettiriyor.Ona kendisini hediye ediyorsunuz.İnternet üzerinden karakalem portre siparişi almaya 2009 yılında başladım.Halen devam etmekteyim.Türkiye'nin ve Dünya'nın birçok ülkesine kargo sorunu yoksa karakalem portreler ve resimler göndermekteyim.Yurt dışına sadece yüksek maliyetli çizimler gönderiyorum.Zira yurt dışı kargo maliyetleri biraz yüksek.Yurt içinde çok uygun olduğu için 6 tl kadar:bu sebeple her bütçeye uygun çizimler yollamaktayım. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren, internet üzerinden karakalem portre siparişinin aslında, ne kadar kolay olduğunu anlıyacaksınız.Öyle karmaşık menüleri yok:)Sanatta yüzde yüz ticaret mantığı olmaz.Varsa sanat olmaz zaten.Özetle,siz nerde olursanız olun Hakkari,İstanbul farketmez,fotoğrafınızı mail atın yada WhatsApp tan yolllarsanız sipariş için yeterli.Yukarıda SİPARİŞ yazan yerden de e-mail,Tel iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.Hemen telefon açarak 10 dakikada çizime uygunmu ,değil mi ? bakalım.Fotoğrafınız çizim için uygunsa eğer,acil ise''Doğum günü'' v.s yakın tarih ise... 2 gün içinde karakalem portreniz kargoya verilsin.Acil değil ise 4.gün yollanır.Ama özel günlerde 14.Şubat v.s erkenden sipariş veriniz.. Karakalem portre ve resim siparişlerinizi ,her zaman için ,ilk siparişimiz gibi değerlendirecek ve aynı heyecanla karakalem çiziminiz yapılacaktır.Zaten her insanın yüzü farklı olunca mecburen her sipariş ayrı heyecan,ayrı deneyim.Elbette sizin için en iyisini yapmaya çalışacağız.Ama en iyisi benim diyecek kadar da... değiliz :)Buna biz değil sizler karar verin.Sanatın her türlüsünü beğenirim.Kötü sanat ve sanatçı yok bence.Sonuçta her insanın nesnelere bakışı ve algısı farklıdır.Sanatın kötüsü olmaz ! Bütçesi kısıtlı ,ama sanatsal hediye isteyenler,olursa ya da yoğunsam güvendiğim diğer ressam arkadaşlara yönlendiriyorum.Çekinmeden sorabilirsiniz.Galerimde 2016 yılı itibariyle yaklaşık 450 çizim var.Bunların 440 kadarı benim zaten.Birkaç tanede çok sevdiğim yabancı ressamın çizimleri mevcut.Onlarda yazdığım,makalelerden galeriye geçenler.Sadece portre değil ,3D üç boyut çizimler,kitap kapak çalışmalarım ,afiş çizimlerim,takvim çalışmalarım da buna dahildir.Trafikte değilsem ve yaşıyor isem 0505 670 11 88 den aradığınızda mutlaka telefonunuz açılır.Yada WhatsApp tan yazın kısa sürede ,dönülür Saygı ve sevgiler.
                                                                                    Mehmet Emin DOĞAN
                                         

 

 

 

          

Önemli Not  :  www.karakalemresim.net sitesinde yayınlanan galerideki  çizimler Mehmet Emin Doğan'a aittir.Makeleler kısmında sevdiğim sanatçılara 10 tane kadar çizimde bulunmaktadır.Web siteme beş(5) yada on(10) tane baş yapıt kalitesinde çok iyi çizimleri seçip koymaktansa ;2009 itibariyle galeriye 450 nin üzerinde örnek çizim ekledim.Sipariş çizimler sizler ısrar etmedikçe eklemiyorum yayınlamıyorum izinsiz yayınlamak suç zaten!Çizimler tamamen el emeği olup herhangi görsellik olması açısından program v.s kullanılmamıştır !!.Tamamen doğaldır. Zaten çizerken aşama aşama görüntü yolluyorum.Bazı çizimler vasat gibi gelebilir.Onlarda çizmek istemediğim ama sipariş verenlerin ısrarıyla çizdiğim fotoğraf kalitesi düşük referanslar yüzündendir. Karakalem portre ve resim siparişleriniz için iletişim bölümünden size uygun iletişim seçeneğinden bana ulaşabilir, bilgi edinebilirsiniz.www.karakalemresim.net sitesindeki çizimleri ,makalaleri lütfen izinsiz kullanmayınız.Bu konuda lütfen benimle iletişime geçiniz.Hemen sipariş için 0505 670 11 88 i arıyabilirsiniz. WhatsApp tan yazabilirsiniz.