Skip to main content

HAKKIMIZDA

Mehmet Emin DOĞAN; Sanatçı 1976 yılında Adana'da doğdu. İlk orta, lise ve üniversite eğitimimi Adana'da tamamladı.Çukurova üniversitesi Radyoloji ve Kamu Yönetimi mezunudur. Evli ve bir çocuk babasıdır.
 Karakalem resim ve portre sipariş sitesini kurmaktaki amacımız Türkiye'nin ve Dünya'nın her yerine her bütçeye uygun şekilde, kaliteli karakalem portreler ve resimler göndermektir. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren, internet üzerinden karakalem portre siparişinin aslında, ne kadar kolay olduğunu anlıyacaksınız. Siz nerde olursanız olun fotoğrafınızı yukarıda SİPARİŞ yazan yerden fotoğrafınızı seçip yollayabilir.Yada bize msn adresimize fotoğrafınızı e posta olarak yollayabilirsiniz.Hemen telefon açarak 10 dakikada çizime uygunmu ,değil mi ? bakalım.Fotoğrafınız çizim için uygunsa en geç 3 gün içinde karakalem portreniz elinizde olsun. Karakalem portre ve resim siparişlerinizi ,her zaman için ,ilk siparişimiz gibi değerlendirecek ve aynı heyecanla karakalem çiziminiz yapılacaktır.Sizin için en iyisini yapmaya çalışacağız. www.karakalemresim.net sitesinin farkı sanırım galerideki 2012 yılı itibariyle tüm konularda 500 adet örnek çizim olmasıdır.Bu çizimlerin 480 tanesi bana aittir.Galerideki çizimleri incelemeniz fikir edinmeniz açısından faydanıza olacaktır !.Çünkü 480 örnek çizim demek yıllar süren birikimin karşılığıdır.Galeriye (8)ya da (10) tane güzel çıkmış ,çizim koymaktansa evrensel çizimler ve yayın izni veren ,eski müşterilerimizin çizimlerini de eklemeyi uygun gördüm.Yani eski,yen,iyi kötü ayırmadan.Bunun sebebi çözünürlüğü yüksek kaliteli fotoğraflarla,bulanık fotoğrafların çizime nasıl etki ettiğini anlamanız içindir.Son olarak ;izinsiz asla sizin çizimler web siteme eklenmez, bu zaten suçtur.İyi bir çizim için iyi bir fotoğraf şarttır.Bize göndereceğiniz fotoğrafların çöznürlüğüne dikkat ediniz.Çizime uygun olmayan fotoğrafları kabul etmiyoruz.
                                         

  


 

                    

          

Önemli Not  :  www.karakalemresim.net sitesinde yayınlanan tüm karakalem çizimler Mehmet Emin Doğan'a aittir.Web siteme beş(5) yada on(10) tane baş yapıt kalitesinde çok iyi çizimleri seçip koymaktansa ;2011 itibariyle galeriye 450 nin üzerinde örnek çizim ekledim.Çizimler tamamen el emeği olup herhangi görsellik olması açısından program v.s kullanılmamıştır !!.Tamamen doğaldır.Çünkü sizlerinde karakalem portre siparişleri buradaki örneklere yakın çizimler gibi,  olduğunu, görmeniz açısından herhangi bir kötü  sürpriz yaşamamanız için, doğal halde, galeriye eklenmiş,ve çok kaliteli çizimleri seçip galeriye eklemektense yayın izni veren tüm sanatseverlerin çalışmalarını sergilemeyi uygun gördüm. Karakalem portre ve resim siparişleriniz için iletişim bölümünden size uygun iletişim seçeneğinden bana ulaşabilir, bilgi edinebilirsiniz. Wwww.karakalemresim.net sitesindeki çizimleri ,makalaleri lütfen izinsiz kullanmayınız.Bu konuda lütfen benimle iletişime geçiniz.Hemen sipariş için 0505 670 11 88 i arıyabilirsiniz. 

 

                      .